MEF Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarasıÜlkemizde kaliteli eğitimi öncülerinden biri olan uluslararası ve ulusal okulları ile hizmet veren Modern Eğitim Kurumları her zaman eğitim sektöründe yaptığı farklı hizmetlere bir yenisini eklemiş ve MEF Üniversitesi kurarak Türk Yükseköğretim faaliyetlerine destek olmaktadır. Arıkanlı Holding 1972 yılında dershaneler ile başladığı eğitim öğretim faaliyetlerine bir üst basamak olan üniversite faaliyetlerine girişilmiş ve ülkemizin en başarılı ve en köklü kuruluşları arasında yerini aldırmıştır. MEF Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarası eğitim faaliyetleri konusunu sizlerle her alacağız.

MEF Üniversitesi 

2014-2015 yılında eğitim öğretim faaliyetlerine başlayan MEF Üniversitesi farklı ilkeli model bir eğitim öğretim anlayışı ile yaratıcılığı öne çıkararak yerel ve küresel ölçekte katma değerli bir eğitim kurumu olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir.

MEF Üniversitesi telefon numarası

Üniversitenin faaliyetleri hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyenlerin Ayazağa Caddesi Numara 4 Maslak Sarıyer’de faaliyetlerini yürüten MEF Üniversitesi telefon numarası 0212 395 36 00 olduğunu hatırlatalım. İhtiyaç halinde gerekli bilginin alınması amacıyla kurumun telefon numarası not edilebilir. Oldukça tecrübeli bilgi birikimi bir kurum olan Modern Eğitim Fen Üniversitesi girişimci, yenilikçi ve geleceği şekillendirecek Global liderler yetiştirmek için çalışmaktadır. Yerel ve evrensel seviyede rekabet gücüne sahip olan, ileri görüşlü, ulusal kimliğini küresel değerlerle ilişkilendirilen, sürekli kendini geliştiren, gelişen teknolojiye uyum sağlayan, toplumsal değerlere saygı duyan, çevreye hassas, liderlik ve girişimcilik özelliklerini araştırma yetenekleriyle yoğurabilen uluslararası düzeyde farklılık yaratacak mezunlar vermek için çalışmaktadır.MEF Üniversitesi

MEF Üniversitesi

MEF Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası

Sizler de eğitime gönül vermiş ulusal ve uluslararası düzeyde teknolojiye ve bilime destek veren lider ve araştırmacı akademisyenlerin bir araya geldiği bu kurumda destek almak istiyorsanız MEF Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası aranarak gerekli şartları öğrenebilirsiniz kurum sizlere ulaşılabilir.

Hedefler sunmak için gerek akademik, gerek idari personel ile her türlü motive edici ortamı sunmak için çalışmaktadır. Sizler gelecekte ülkemiz ve Dünya yönetiminde söz sahibi olmak istiyorsanız önemli farklı bir kurumda eğitim alma düşünceniz varsa, yapmanız gereken MEF Üniversitesi bünyesine girmek.

MEF Üniversitesi direk bağlanma

Kurumun akademik fırsatları eğitim öğretim faaliyetleri öğrenciler için sunduğu avantajlar burs imkanları MEF Üniversitesi taban puanları öğrenim ücretleri kampüste yaşam ve sosyal etkinlikler öğrenci kulüpleri gibi merak ettiğiniz bütün soruların cevaplarını bulmak amacıyla yapmanız gereken MEF Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası olan 0212 395 36 00 numaralı telefon numarasını aramaktır.

Oldukça genç bir üniversite olmasına rağmen köklü bir gelenekten gelen ve birikim dolu yılların verdiği avantajla sizlere yükseköğrenim faaliyeti sunan Modern Eğitim Fen Üniversitesi hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 560 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status